NO3665 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3665
Prijs 235.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Woning meters: 78 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Deze

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Comentaren

Zeer mooi 2 slaapkamer en 2 badkamer appartement aan de golfbaan in Albir met mooi uitzicht. Het heeft een gesloten terras en er is airconditioning. Er is veel licht in het appartement en er is een gemeenschappelijk zwembad. In de prijs is een ondergrondse parking inbegrepen en ook de meubels! Voor deze prijs een goede investering!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es