NO3665 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3665
Pris 235.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 78 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Øst

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Veldig hyggelig 2 soverom og 2 bad leilighet nær golfbanen i Albir med vakker utsikt. Den har en lukket terrasse og det er luftkondisjonering. Det er mye lys i leiligheten og det er et felles svømmebasseng. Prisen inkluderer en underjordisk parkeringsplass og også møblene! En god investering for denne prisen!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es