NO3729 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3729
Prijs 210.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Woning meters: 80 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: - Zwembad

Comentaren

Fantastisch zonnig hoekappartement in het centrum van Albir, gelegen op slechts 300 meter van het strand. Het appartement is gelegen in een fantastische residentie met groot zwembad en een mooie en grote gemeenschappelijke tuin. Het huis is verdeeld in twee tweepersoons slaapkamers met inbouwkasten, een badkamer met ligbad, lichte woonkamer met toegang tot het terras, keuken met galerij en een zonnig terras van ongeveer 12 m2. Door de centrale ligging is het in de buurt van winkels, restaurants en supermarkt.

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es