NO3731 - Villa - La Nucia - Verkoop -

Ref. NO3731
Prijs 950.000€
Type woning: Villa

Slaapkamers: 7
Badkamers: 7
Woning meters: 450 m2
Meter perceel: 1650 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso
Bouwjaar:  2000

Oriëntatie: - Zuidwest

Anlagen: Garage - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte - Gast App.

Comentaren

Luxe villa gelegen in een rustige urbanisatie in La Nucia dichtbij Altea, Alfaz del Pi.  Deze villa heeft 7 slaapkamers en 7 badkamers in totaal, verschillende grote woonkamers, eetkamers, keukens. Twee gastenapartementen in de benedenverdieping. Garage voor twee auto's en parkeerruimte.  Een privé zwembad op een plot van 1700m2 met tuin.  Verschillende zonnige terrassen en solarium met prachtig panoramisch uitzichten.  Centraal verwarming met gas en airconditioningsysteem.

Neem contact op met ons voor meer informatie of een bezichtiging.

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es