NO3755 - Appartement - Altea - Verkoop -

Ref. NO3755
Prijs 205.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Woning meters: 80 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso
IBI  272€ / Jaarlijks
Gemeenschap  785€ / Jaarlijks

Oriëntatie: - Zuidoosten

Anlagen: Garage - Zwembad - Airco - Bergruimte

Comentaren

Appartement compleet gerenoveerd gelegen in het typisch spaans dorpje van Altea la Vieja.  Het appartement heeft een ruime living met open keuken met bijkeuken, ingeglaasd terras met prachtig uitzicht over de bergen en de zee.  Twee slaapkamers en één badkamer met douche.  Airconditioning in de hoofdslaapkamer en pré-installatie in de andere ruimtes. Gemeenschappelijk zwembad in een tropische tuin. Ondergrondse parking met eigen gesloten garage. Op loopafstand van alle winkels, restaurants en bars.

 

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Altea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es