NO4083 - Villa - La Nucia - Til salgs / Utleie -

Ref. NO4083
Pris 750.000€
Månedlig Lei Pris 1.700€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 3
M2 300 m2
Tomt 1075 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso
Oppføringsår  1986

Eiendoms orientering:

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Fin villa til salgs eller leie i populære Bellohorizonte.

Huset  er over tre etasjer. I hoved etajsen er  det stue, spisestue, kjøkken,  tre soverom og to bad. Terrasse utenfor stue og spisestue med havutsikt. Fra stuen går det trapp opp til øverste etasje som har hems, stort soverom, walk in skap og bad. Terrassen til sovemmet har fin utsikt over middelhavet.I under etasjen er det treningsrom, tv stue/bar og to store kontorer som kan gjøres om til soverom. Fin privat hage med basseng, utekjøkken og carport.  Bellohorizonte er et fint byggefelt tilhørende La Nucia men med kort vei til Altea og Alfaz del Pi. Byggefeltet har stor ballbinge, basketbane og lekeplass.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es