Om oss

Notar Spania er et norskeid og autorisert meglerfirma som har over 20 års erfaring med eiendomsmarkedet på Costa Blanca. Vi har spesialisert oss på Costa Blanca nord, med kontor i Albir, Spania. Notar er markedsledende på Costa Blanca nord og sør. Vi snakker norsk, svensk, engelsk, nederlandsk, belgisk og russisk. Vi har byggefirma for nybygg og renovasjoner, egen arkitekt, utleie og forsikrings avdeling. Alt under et tak. Vi kan hjelpe deg med å få lån, åpne bankkonto, registrering av NIE nummer. (spansk personnummer)

Alt du trenger for et trygt kjøp av din bolig her i Spania. Følg drømmen din - Vi er her for deg!

Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es